Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Op werkdagen vóór 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Altijd een gratis sample óf gift
Gratis verzending in NL & BE vanaf €39,-

Body Brush

Tan als een pro! De body brush is ontworpen voor het vakkundig aanbrengen van de tanning (spray en mousse) en resulteert in een perfect & egaal resultaat, iedere keer weer! De handgemaakte Body Brush heeft een ergonomische vorm voor het eenvoudig tannen van alle lichaamscontouren. 

De fluweelzachte synthetische haren zijn stevig samengebonden zodat het product niet kan worden opgenomen door de Brush maar juist zorgt voor een mooie, gelijkmatige verdeling over de huid.

De voordelen van de Body Brush

  • Speciaal ontworpen om tanning eenvouding aan te brengen op lichaam & gelaat
  • Perfect gevormde en fluweelzachte haren voor een vloeiende & egale toepassing in één beweging
  • De synthetische haren zijn 100% vegan, diervriendelijk & hypoallergeen
  • De Brush kan eenvoudig met de hand worden gereinigd

Zo gebruik je de Body Brush

Breng de tanning spray of mousse aan op de haren van de Brush. Beweeg de Brush in vloeiende bewegingen over de huid voor een mooi een streeploos resultaat. Laat de tanning 10-15 minuten drogen, dit proces kan versneld worden met behulp van een föhn. 

Tip: tan enkels, handen & voeten op het einde en gebruik hiervoor het tanningsrestant op de Brush voor het meest natuurlijke resultaat.

Reinigingstip

Voor een goede hygiëne reinig je de Brush regelmatig met alcoholvrije zeep of shampoo. Zorg ervoor dat water niet te lang in contact komt met de aanzet van de haren bij het handvat, om verlies van haren tegen te gaan. Laat de Brush daarom altijd ondersteboven drogen. 

LET OP: We streven ernaar om de ingrediëntenlijst zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Echter, door productverbeteringen of regionale verschillen als gevolg van lokale wetgeving, kan de werkelijke ingrediëntenlijst op de product verpakking afwijken. Raadpleeg daarom altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest actuele informatie.

Eindverantwoordelijke

MARC INBANE B.V. Goirkekanaaldijk 211-04, 5048 AA Tilburg info@marcinbane.com

0 van 0 reviews

Schrijf een review

Deel je ervaringen met andere klanten


Specificaties

Doelgroep Vrouw, Man, Tiener
Producttype Tanningtools
Resultaat Verbetering huidteint
Geschikt voor Handen, Lichaam, Voeten
Productkenmerk Allergeenvrij, Dierproefvrij, Vegan
Inhoud 1 st
Verpakking Full Size
Merk Marc Inbane

Gratis verzending

in Nederland en België bij
bestellingen v.a. € 39,-.

Gratis retour

Gratis binnen 30 dagen.

Gratis sample óf gift

Bij iedere bestelling.

Goede service

Met een score van 9,6 op basis
van 438 op Kiyoh.

Past perfect bij:

-18%
Marc Inbane Natural Tanning Mousse 150ml
€ 44,95 van € 54,90
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
-20%
Marc Inbane Natural Tanning Spray 175ml
€ 39,95 van € 49,90
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
-22%
Marc Inbane Hyaluronic Self-Tan Spray
Varianten vanaf € 24,95
€ 34,95 van € 44,90