Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Op werkdagen vóór 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Altijd een gratis sample óf gift
Gratis verzending in NL & BE vanaf €39,-

Juliette Armand Elements Glow C 12% 

Juliette Armand Elements Glow C12 onderscheidt zich van andere vitamine C-serums door zijn unieke poederformule. De pure vitamine C wordt pas geactiveerd wanneer je het poeder mengt met de meegeleverde activatiegel. Dit zorgt voor een optimale stabiliteit en werking van de vitamine C, waardoor je verzekerd bent van maximale resultaten.

De voordelen van de Glow C 12% 

  • Verstevigt de huid
  • Hydrateert
  • Oplichting van pigment
  • Regenereert de huid

Zo gebruik je de Glow C 12%

Mix het vitamine C poeder dat in de dop van de flacon zit met de enzymatische oplossing in het flesje door deze stevig in te drukken. Goed schudden tot het poeder zich compleet vermengd heeft met het serum. Breng aan op het gezicht, de hals en het decolleté en masseer in tot het volledig is geabsorbeerd door de huid.

Elements Glow C 12%

aqua, ascorbic acid, butylene glycol, aloe barbadensis leaf extract, paeonia lactiflora flower extract, ricinoleth-40, phenoxyethanol, sodium phytate, ethylhexylglycerin, xanthan gum, caprylyl glycol, sorbic acid, bisabolol, alcohol

LET OP: We streven ernaar om de ingrediëntenlijst zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Echter, door productverbeteringen of regionale verschillen als gevolg van lokale wetgeving, kan de werkelijke ingrediëntenlijst op de product verpakking afwijken. Raadpleeg daarom altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest actuele informatie.

Eindverantwoordelijke

Juliette Armand SA, P. Mela 36, Athens 14342, Greece, info@ja.gr

0 van 0 reviews

Schrijf een review

Deel je ervaringen met andere klanten


Specificaties

Doelgroep Vrouw, Man
Huidtype Alle huidtypen
Huidprobleem Huidveroudering, Pigmentatie
Producttype Vitamine C Serum
Resultaat Stralende huid, Verbetering huidteint, Verbetering hydratatie, Vermindering UV-schade, Vermindering pigment- en ouderdomsvlekken
Geschikt voor Gezicht
Textuur Vloeibaar
Productkenmerk Dierproefvrij
Inhoud 10 ml
Verpakking Reisverpakking, Full Size
Merk Juliette Armand

Gratis verzending

in Nederland en België bij
bestellingen v.a. € 39,-.

Gratis retour

Gratis binnen 30 dagen.

Gratis sample óf gift

Bij iedere bestelling.

Goede service

Met een score van 9,6 op basis
van 438 op Kiyoh.