Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Op werkdagen vóór 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Altijd een gratis sample óf gift
Gratis verzending in NL & BE vanaf €39,-

Environ Botanical Infused Sebu-Tone Clarifier

Environ Botanical Infused Sebu-Tone Clarifier is een toner speciaal ontworpen voor de vette en acnegevoelige huid. Deze toner bevat een unieke mix van reinigende, exfoliërende en talgregulerende ingrediënten die de huid helpen om dode huidcellen te verwijderen, overtollige olie te absorberen en de poriën te verfijnen. Het resultaat is een heldere, gladde en matte teint.

De voordelen van Botanical Infused Sebu-Tone Clarifier

  • Verwijdert dode huidcellen
  • Vermindert overtollige olie
  • Verfijnt de poriën
  • Kalmeert en hydrateert

Zo gebruik je Botanical Infused Sebu-Tone Clarifier

Breng de toner tweemaal per dag aan op een gereinigde huid met een wattenschijfje. Vermijd de ogen en mond. Dit product bevat salicylzuur en moet daarom worden vermeden bij allergie aan aspirine.

 

LET OP: We streven ernaar om de ingrediëntenlijst zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Echter, door productverbeteringen of regionale verschillen als gevolg van lokale wetgeving, kan de werkelijke ingrediëntenlijst op de product verpakking afwijken. Raadpleeg daarom altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest actuele informatie.

Eindverantwoordelijke

Biorius, Avenue Léonard de Vinci 14, 1300 Wavre Belgium, info@biorius.com.

0 van 0 reviews

Schrijf een review

Deel je ervaringen met andere klanten


Specificaties

Doelgroep Vrouw, Man, Tiener
Huidtype Onzuivere huid, Vette huid
Huidprobleem Acne
Producttype Gezichtslotion
Productlijn Focus Care CLARITY+
Resultaat Gekalmeerde huid, Herstel van de huid, Verlaagt talgproductie, Verminderen Puistjes & Onzuiverheden, Zuivere huid
Geschikt voor Gezicht
Textuur Tonic
Inhoud 100 ml
Verpakking Full Size
Merk Environ
Belangrijke werkstoffen Melkzuur, Salicylzuur , Tea tree
Verantwoordelijke persoon binnen de EU Biorius, Avenue Léonard de Vinci 14, 1300 Wavre Belgium, info@biorius.com / +32 2 888 4010

Gratis verzending

in Nederland en België bij
bestellingen v.a. € 39,-.

Gratis retour

Gratis binnen 30 dagen.

Gratis sample óf gift

Bij iedere bestelling.

Goede service

Met een score van 9,6 op basis
van 438 op Kiyoh.

Maak je routine compleet

Environ Botanical Infused Sebu-Spot Blemish Gel 10ml
€ 30,00
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Environ Botanical Infused Sebu-Wash Gel Cleanser 150ml
€ 40,00
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Environ Hydroxy Acid Sebu-Clear Masque 50ml
€ 44,00
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Environ Hydroxy Acid Sebu-Lac Lotion 60ml
€ 35,00
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.